International Students welcome to Warsaw
Castle Square – Warsaw

Location

Siedziba Warsaw International Business School   znajduje się na Starym Mieście przy ul. Podwale 13/15 w odległości 100 m od Placu Zamkowego.

Z uwagi na aspekty kulturowe i historyczne Starego Miasta stanowi atrakcyjną lokalizację zarówno dla studentów z kraju jak i zagranicy, umożliwiającą nawiązywanie kontaktów z innymi ośrodkami akademickimi oraz instytucjami świata kultury i nauki.

Dla realizacji procesu dydaktycznego WIBS wykorzystuje laboratoria komputerowe, aule i pomieszczenia administracyjne znajdujące się w stylowym architektonicznie budynku przy ul. Podwale 13/15. Wszystkie sale cechują się wysokim standardem w zakresie możliwości realizacji funkcji dydaktycznych i wyposażenia technicznego. Stanowiska w salach komputerowych wyposażone są w sprzęt komputerowy i oprogramowanie niezbędne do realizacji przedmiotów informatycznych. Sale dydaktyczne w układzie płaskim jak i kaskadowym cechują się odpowiednim komfortem wyposażenia i funkcjonalnością właściwą dla wymogów kształcenia na poziomie studiów wyższych. W siedzibie znajduje się stołówka, budynek przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych.

Podwale
Podwale Street

Address:

Warsaw International Business School

Antona Sp.  z o.o.

13/15 Podwale Street, room no. 114

00-252 Warsaw