Targi edukacyjne to doskonała okazja do rozpoczęcia współpracy ze szkołami średnimi i uruchomienia nowych programów nauki przedsiębiorczości, finansów i zarządzania.

Współpracujemy ze szkołami średnimi z całej Polski

Study in Warsaw – Współpracujemy ze szkołami średnimi

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas  podczas Targów Edukacyjnych w Lublinie, w szczególności uczniom szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, przedstawicielom uczelni i organizacji edukacyjnych. Dziękujemy za wizytę podczas Targów Edukacyjnych i pozdrawiamy reprezentantki Zespołu Pieśni i Tańca „Jawor” Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Wyższa Międzynarodowa Szkoła Biznesu w Warszawie, kształcąca na studiach ekonomicznych o profilu praktycznym, w ramach realizacji programów partnerskich rozwija współpracę ze szkołami średnimi.

W ramach działań obejmujących prezentację naszych programów kształcenia, odwiedzamy szkoły średnie przybliżając uczniom zainteresowanym studiami ekonomicznymi możliwości i szanse wynikające z odbywania praktycznych studiów biznesowych w obecnym czasie.

Podczas spotkań prezentujemy:

  • na czym polega istota profilu praktycznego na studiach ekonomicznych,
  • aktywne formy studiów w rzeczywistym środowisku biznesowym,
  • stacjonarne studia dualne, w ramach których od 2. roku studiów można przez pół tygodnia pracować i zarabiać a przez pozostałe dni uzupełniać wiedzę w uczelni,
  • prace dyplomowe pisane jako projekty, które należy obronić i sprzedać w celu zastosowania w praktyce biznesowej,
  • sposoby łączenia zainteresowań humanistycznych, technicznych z biznesem,
  • zakładanie firm w trakcie studiów, w tym firm internetowych,
  • system trymestralny czyli jak skończyć praktyczne studia licencjackie w 2 lata,
  • modułowy system kształcenia, czyli aby każdy przedmiot nie żył własnym życiem, lecz służył rozwiązywaniu problemów i kreowaniu nowych pomysłów.

Oprócz akcji informacyjnych prowadzimy wybrane zajęcia z zakresu przedsiębiorczości, finansów, marketingu on-line, informatyki, zakładania i prowadzenia firm, w tym działalności przez internet oraz innych zagadnień odpowiednio do preferencji i potrzeb szkół partnerskich.

Cieszymy się ze współpracy ze szkołami średnimi w ramach pożytecznych inicjatyw.

Wyższa Międzynarodowa Szkoła Biznesu w Warszawie
ul. Podwale 13/15, pok. 114
00-252 Warszawa (przy Placu Zamkowym)

kariera@wmsb.edu.pl

tel. 508 807 125